Ładowanie...

Cześć!
Jesteśmy Kasia i Jacek.


Uzupełniamy się prywatnie i zawodowo. Każde z nas ma inny charakter, ale zgodne spojrzenie na najważniejsze dla nas kwestie. Na szczęście mamy podobny gust fotograficzny.

Kasia jest z wykształcenia architektem i umysłem ścisłym. To ona dba zazwyczaj o organizację – w domu i w pracy. Na przekór swojej matematycznej naturze uwielbia piec i ozdabiać słodycze (ku uciesze reszty rodziny).

Jacek to wyuczony lingwista z psychologicznym zacięciem. Jest tą cierpliwszą połową naszego zespołu, dlatego to on załatwia większość ważnych spraw. Zawsze głodny nowych informacji ze świata nauki i słodyczy, które upiekła Kasia.

W naszym domu bez przerwy coś się dzieje – dbają o to trzej synowie i pies. Wszyscy mają bujną wyobraźnię i dużo energii.

Uwielbiamy podróże w nieznane i odkrywanie niewydeptanych szlaków, koniecznie z namiotem i ogniskiem. Z ochotą wracamy też w te same zakątki, jeśli wyjątkowo polubiliśmy panującą w nich atmosferę. Kochamy góry, szczególnie jesienią. Najlepiej w zestawie z dobrą kawą i czekoladą.

W fotografii najważniejsze jest dla nas podkreślanie nastroju. Chcemy, żeby nasze zdjęcia były przesycone klimatem miejsca i pokazywały emocje fotografowanych osób, dlatego staramy się pracować bez pośpiechu. Lubimy, gdy kadr powolnie opowiada jakąś historię, aż sam staje się opowieścią.

keyboard_arrow_up