ELOPEMENT

Chcecie powiedzieć sobie „tak”, ale tradycyjny ślub i wesele po prostu nie są dla Was? Szukacie rozwiązania, które będzie dla Was bardziej prawdziwe i pasujące do Waszego związku? Tak jak my wierzycie w kolekcjonowanie wspomnień? Koniecznie rozważcie elopement!

Elopement to intymna ceremonia skoncentrowana na Parze Młodej, niesamowita przygoda nieograniczona tradycją czy oczekiwaniami innych osób. Wasz dzień może być wyjątkowy jak Wy sami – autentyczny, niewymuszony, niepowtarzalny. Celebrujcie ten dzień dokładnie tak, jak chcecie – wybierzcie swoje wymarzone miejsce, przygotujcie niepowtarzalną ceremonię i zabierzcie ze sobą tylko tych, których obecność naprawdę cenicie. Limitem jest tylko Wasza wyobraźnia – to Wy ustalacie wszystkie zasady.

Elopement może zawierać wszystkie elementy standardowego ślubu i wesela – ale nie musi. To Wy decydujecie, czy reportaż będzie uwzględniał Wasze przygotowania i first look (biała suknia i garnitur są tu jak najbardziej na miejscu – tak samo, jak wełniane swetry, strój trekkingowy czy pianki do nurkowania), czy podczas przysięgi będzie z Wami urzędnik (tego dnia najważniejsi jesteście Wy, a nie formalności), czy zatańczycie pierwszy taniec (tango w środku miasta, walc na górskim szlaku, albo pląsy wokół ogniska?) lub czy pokroicie tort (bardzo dobrze dzieli się go na pół!).

Jeśli macie wątpliwości, czy elopement jest tak samo ważne i warte fotografowania, jak klasyczny ślub, usiądźcie wygodnie z lampką wina, albo kubkiem herbaty, włączcie Waszą ulubioną muzykę i zadajcie sobie kilka pytań. 

Czy w dniu ślubu musimy wyglądać tak, jak inne Pary Młode lub czy istnieje jakiś zakaz zakładania białej sukni w miejscu, które wybraliśmy?

Czy przysięga jest dla nas mniej ważna lub prawdziwa, bo sami wymyśliliśmy jej słowa?

Czy w dniu ślubu powinniśmy robić to co lubimy, z osobami, które kochamy i tak, jak to sobie wymarzyliśmy?

Czy mamy ochotę na przygodę?

Jeśli zdecydowaliście się na elopement – możecie być pewni, że zapiszemy Waszą historię miłosną najpiękniej, jak potrafimy – Wasz Dzień potraktujemy tak samo poważnie, jak każdy cudowny ślub, który fotografujemy. W Ferny Tales nie oceniamy Waszych wyborów, staramy się słuchać i wspierać, a jeśli tego potrzebujecie – także pomagać w organizacji. Dajcie się porwać przygodzie!

Zapoznajcie się z ofertą Ferny Tales

Sprawdźcie różne pakiety, które dla Was przygotowaliśmy!