SESJA ŚLUBNA

W Ferny Tales podchodzimy do sesji ślubnej bardzo poważnie (ale z uśmiechem – obiecujemy, że nie będzie sztywno!). Nie stanowi ona stałego elementu naszego pakietu standardowego, gdyż uważamy, że plener ślubny jest tylko dla tych, którym na nim naprawdę zależy – to ma być wspaniała Przygoda! W naszej opinii zdecydowanie warto wykonać sesję zdjęciową po ślubie. Jeśli jesteście ciekawi dlaczego – czytajcie dalej!

Przede wszystkim – lokalizacja. Sesję ślubną można wykonać wszędzie – w mieście, nad morzem, w górach, w wesołym miasteczku, na polu kwiatów, w stodole, za granicą, w lesie, w domu, czy gdzie tylko zapragniecie. Według nas odpowiednio wybrana przestrzeń może w magiczny sposób podkreślić Wasze charaktery i wyeksponować łączące Was uczucie. Plener ślubny to dodatkowo świetna okazja, żeby poznać nowe miejsca lub wrócić do Waszych ulubionych zakątków.

Drugą bardzo ważną kwestią jest intymność – sesję ślubną możemy wykonać z dala od zaciekawionych gości i zgiełku, który często towarzyszy Parom Młodym w dniu ślubu. Sesja plenerowa pozwoli Wam skupić się przede wszystkim na sobie – bez pośpiechu, bez skrępowania, bez zaprzątania sobie głowy innymi sprawami. Będziecie tylko Wy i szkiełko aparatu.

Sesja ślubna może też być świetną okazją do zrobienie wszystkiego, czego nie zdążyliście w dniu ślubu. Może mieliście jakieś szczególne fotograficzne marzenia, których nie udało się zrealizować z powodu braku czasu, zmiany planów, nieodpowiedniej pogody lub miejsca? Chcieliście wspólnie zatańczyć w deszczu, przygotować piknik o wschodzie słońca, zdobyć razem górski szczyt, pogapić się w gwiazdy albo skoczyć na dzbanek sangrii do jednej z barcelońskich knajpek? Jesteśmy bardzo na tak!

A poza tym – każdy powód jest dobry, żeby wykonać jeszcze więcej pięknych zdjęć we dwoje! 

Chcecie poznać cenę sesji ślubnej z Ferny Tales?

Do wyboru macie kilka opcji!